7/05/2019

NATURALNIE ZIOŁOWY SZAMPON DO WŁOSÓW PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ


Mikuno szampon w kostce bez sls, sles, parabenów, silikonów, konserwantów www.mikuno.pl
Mikuno Naturalnie ziołowy szampon do włosów przetłuszczających się
SZAPOM DO WŁOSÓW PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ

Szampon został wyprodukowany ręcznie, tradycyjną metodą, z naturalnych składników, m.in.: odwaru z trzech ziół: mydlnicy lekarskiej, czystka oraz babki lancetowatej, oleju kokosowego, oleju z oliwek oraz oleju rycynowego.

Pozbawiony jest kompozycji zapachowych, konserwantów czy stabilizatorów.

W prostocie siła, prawda?

Szampon daje gęstą, kremową pianę, jest wydajny i delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Dzięki zawartości odwaru ziołowego reguluje wydzielanie sebum.

SZAMPON PRZEZNACZONY DO WŁOSÓW PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ

Nasz szampon nie zawiera oleju palmowego – KOCHAMY ORANGUTANY!

Składniki: Olea Europaea Fruil Oil, Cocos Nucifera Fruit Oil, Aqua / Plantaginis Lanceolatae Foilum Extract / Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem Extract / Saponaria Officinalis Root Extract, Sodium Hydroxide, Ricinus Communis Fruit Oil.

Mikuno szampon w kostce zero waste www.mikuno.pl
Mikuno Naturalnie ziołowy szampon do włosów przetłuszczających się
Sposób użycia: Mokre włosy i skórę głowy masować szamponem aż do uzyskania gęstej piany. Spłukać włosy bieżącą wodą. W razie bardzo przetłuszczonych włosów czynność powtórzyć. Po umyciu włosów zastosować płukankę zakwaszającą: na 1 litr wody: 1 łyżka octu jabłkowego / spirytusowego.

Waga: 100g. (+- 10g.)

Wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Unikać kontaktu z oczami.
Poszczególne partie produktu mogą różnić się od siebie kształtem i kolorem ze względu na ręczną metodę produkcji i zastosowanie naturalnych składników.

Wasze opinie o naszym szamponie:

"Przetestowałam wiele kosmetyków do włosów, ten zdecydowanie należy do moich ulubionych. Mam rozjaśniane bardzo suche włosy skłonne do wypadania. Przez kilka pierwszych użyć miałam mieszane odczucia, włosy mniej się przetłuszczały ale były bardzo sztywne. Musiałam zwiększyć ilość dodawanego octu z 1 łyżki na 2 łyżki bo na szczotce zostawał mi biały nalot. Po miesiącu używania mydła włosy są delikatniejsze, zauważyłam że znacząco mniej zostaje mi ich na szczotce, mają też większą objętość, nie przetłuszczają się tak szybko jak kiedyś, zmniejszyłam tez ilość octu 1 łyżka na 1 litr wody w zupełności wystarcza. Myślę że za jakiś czas wypróbuję mydło do włosów normalnych."
JolantaZobacz też: 

1 komentarz:

  1. Przetestowałam wiele kosmetyków do włosów, ten zdecydowanie należy do moich ulubionych. Mam rozjaśniane bardzo suche włosy skłonne do wypadania. Przez kilka pierwszych użyć miałam mieszane odczucia, włosy mniej się przetłuszczały ale były bardzo sztywne. Musiałam zwiększyć ilość dodawanego octu z 1 łyżki na 2 łyżki bo na szczotce zostawał mi biały nalot. Po miesiącu używania mydła włosy są delikatniejsze, zauważyłam że znacząco mniej zostaje mi ich na szczotce, mają też większą objętość, nie przetłuszczają się tak szybko jak kiedyś, zmniejszyłam tez ilość octu 1 łyżka na 1 litr wody w zupełności wystarcza. Myślę że za jakiś czas wypróbuję mydło do włosów normalnych.

    OdpowiedzUsuń