2/19/2020

Kilka słów o dezodorancieZe względu na dużo zapytań o dezodorant, o jego konsystencję skład i działanie, przyszła pora aby powiedzieć Wam o nim nieco więcej.

W naszym dezodorancie znajdują się oleje oraz substancje, które powodują, że nieprzyjemny zapach potu jest zniwelowany przez substancje antybakteryjne które ograniczają namnażanie się bakterii, a przez to wydzielanie przykrego zapachu.
Jedną z nich jest wodorowęglan sodu czyli potocznie soda oczyszczona, a drugi to ziemia okrzemkowa.

Oprócz tego znajdziecie w nim również masło Shea oraz olej morelowy.
Proporcje składnikow sypkich do składników płynnych zostały dobrane tak, aby konsystencja w temperaturze pokojowej była jak najbardziej odpowiednia do aplikacji kosmetyku.
Ja przechowuję dezodorant w temperaturze pokojowej, około 22 stopni, i wtedy też ten dezodorant ma konsystencję pasty, która bardzo łatwo nakłada się na skórę.

Konsystencja jest tak dobrana abyście dostali produkt, który nie rozlewa się podczas przesyłki, który możecie z łatwością przewozić nawet latem i nie będziecie się bać o to że produkt wypłynie Wam z opakowania.

Jeśli chodzi o aplikację to po prostu musicie wziąć trochę produktu rozgrzać go w dłoniach i nanieść na pachę, tam na pewno już produkty bardzo ładnie się rozprowadzi.

Jeśli macie jeszcze jakiekolwiek pytania śmiało piszcie.
Na pewno na nie odpowiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz