5/13/2018

Dlaczego pompka, a nie zakraplacz?

 Wiele olejków czy serum dostępnych na rynku kosmetycznym wyposażone są w zakraplacze. 
Co kieruje producentami, którzy wybierają taką formę aplikacji produktu? My jesteśmy w opozycji i w naszych olejkach stosujemy pompki. Dlaczego? Dowiecie się w dalszej części artykułu.

Projektując produkt, od razu wiedzieliśmy, że nasze olejki będą wyposażone w pompki. 
Nie jedyną, ale, naszym zdaniem, najważniejszą zaletą pompek jest to, że są to jedne z najbardziej higienicznych aplikatorów stosowanych w produktach kosmetycznych. 

Higieniczna aplikacja jest bardzo ważna, dzięki niej można całkowicie wyeliminować zawartość konserwantów  kosmetykach. W naszych kosmetykach ich nie znajdziecie :) 

Higieniczna aplikacja jest wtedy, kiedy produkt znajdujący się w buteleczce nie ma bezpośredniego kontaktu z naszymi dłońmi czy powietrzem. 

Aplikacja za pomocą zakraplacza taką aplikacją nie jest. Tutaj, kosmetyk znajdujący się w buteleczce, ma kontakt z powietrzem, z racji tego, że zakraplacz musimy wyjąć, by pobrać produkt. Na samym zakraplaczu również mogą znaleźć się bakterie, które normalnie znajdują się w powietrzu czy na naszej skórze, ponieważ po pobraniu produktu umieszczamy zakraplacz z powrotem w środku buteleczki. 

Teraz już wiecie dlaczego w naszych produktach stosujemy pompki. Nie tylko po to by ułatwić Wam aplikację, ale po to by zapewnić Wam najwyższy komfort użytkowania i bezpieczeństwo stosowania naszego produktu. Dzięki pompce możecie być pewni, że produkt będzie taki sam, aż do ostatniej kropli i nie będzie w nim żadnych niepożądanych lokatorów w postaci bakterii i grzybów :) 

Informacje o olejkach znajdziesz tutaj:

Mikuno Olejek do twarzy i ciała z kwiatami i maceratem z nagietka www.mikuno.pl
Mikuno Men Olejek do brody i twarzy z miętą zieloną www.mikuno.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz